BREAKING NEWS

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik raportimesh për UFO-t në Itali, ja rasti i paprecedentë që ka kapur radari në aeroportin Malpensa në Milano dhe lidhja me pandeminë e COVID-19

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik
x

Politike

A do të bëjë koalicion me Ramën në zgjedhjet e 25 prillit? Fatmir Mediu jep përgjigjen e prerë

A do të bëjë koalicion me Ramën në zgjedhjet e 25

Kreu i Partisë Republikane Fatmir Mediu shpalosi idetë e tij për koalicionet në zgjedhjet e 25 prillit.

Mediu hedh poshtë mundësinë për marrëveshje me të majtën

“Qëllimi për të rrëzuar Edi Ramën, është faktorizimi i opozitës. Çdo votë që nuk kthehet në mandat, shkon për Ramën”, theksoi Mediu.

Duke folur në “Real Story” ai tha se Edi Ramën, apo dikur Nanon, nuk i ka armiq dhe mund të pijë kafe me të, por që për të nuk do të thotë që të bëjë marrëveshje me të majtën.