BREAKING NEWS

Zbardhen detaje nga kanosja me armë në Bulqizë, mësohet arsyeja pse u qëllua ndaj punonjësit të sigurimeve shoqërore, kishte debatuar në telefon për...

Zbardhen detaje nga kanosja me armë në Bulqizë, mësohet
x

Politike

A do të japë dorëheqjen po humbi zgjedhjet? Përgjigjet kryeministri Rama

A do të japë dorëheqjen po humbi zgjedhjet? Përgjigjet

Kryeministri Rama shprehet i bindur se Partia Socialiste do të fitojë mandatin e tretë

I pyetur se a do të japë dorëheqjen nëse i humb zgjedhjet, Rama tha:

"Unë nuk do i humbas zgjedhjet e ardhshme parlamentare dhe nuk do të jap dorëheqjen si kryetar i PS-së sepse do të jem i detyruar të vijoj punën. Nuk flas kurrë me nëse, se ka edhe një shprehje që flet për hallën dhe xhaxhanë edhe... kohë është shumë e shtrenjtë për t'u humbur me nëse".

Më të lexuarat