BREAKING NEWS

Parashikimi i motit për 14 Gushtin, flasin ekspertët se çfarë pritet në ditët në vijim: Mund të ketë përmbytje masive. Ja zonat që rrezikohen

Parashikimi i motit për 14 Gushtin, flasin ekspertët se
x
BREAKING NEWS

Kosova në alarm/ Agjencia e Emergjencave bën paralajmërimin e fortë, ja çfarë do të ndodhë në orët në vijim

Kosova në alarm/ Agjencia e Emergjencave bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë në Fier, makina përplas për vdekje 52-vjeçarin, detajet e para

Aksident i rëndë në Fier, makina përplas për vdekje
x
BREAKING NEWS

U plagos mbrëmjen e sotme në Kuçovë, Admir Bejo niset me urgjencë drejt Tiranës

U plagos mbrëmjen e sotme në Kuçovë, Admir Bejo niset me
x
BREAKING NEWS

U plagos sot me armë zjarri në Kuçovë, kush është Admir Bejo? Dyshohet për hakmarrje të një tentative vrasje në 2007

U plagos sot me armë zjarri në Kuçovë, kush
x
BREAKING NEWS

45-vjeçari gjendet i plagosur me armë zjarri në Kuçovë, çfarë thotë policia

45-vjeçari gjendet i plagosur me armë zjarri në
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Gjendet një person i pajetë në Pogradec, dyshohet se...

E rëndë/ Gjendet një person i pajetë në Pogradec,
x
BREAKING NEWS

Emri/ Plagosja me armë zjarri në Kuçovë, zbardhen detaje të reja

Emri/ Plagosja me armë zjarri në Kuçovë, zbardhen detaje
x

Politike

A do të ndodhë ribashkimi Meta-Berisha? Gazetari Robert Papa bën deklaratën e fortë për dy politikanët

A do të ndodhë ribashkimi Meta-Berisha? Gazetari Robert Papa bën

I ftuar në një intervistë për MCN TV, gazetari Robert Papa, lidhur me një ribashkim mes Sali Berishës dhe Ilir Metës pas përfundimit të mandatit presidencial, Papa tha se kurrë nuk duhet të thuash kurrë.

Sipas tij, është matematikë dhe 51% Partia Demokratike vetëm e ndjen që nuk bëhet.

“A e dëmton Lëvizja Socialiste për Integrim, PD-në se dihet se është parti e akuzuar? Fakti që LSI mban drejtpeshimin... Andreotti i madh ka pasur një shprehje, ‘pema e madhe që të rritet do dhe pleh rreth e përqark’.

Për të hequr një të keqe të madhe mund të pranosh dhe aleancë me të këqija të vogla. Duhet të ketë një kontratë që LSI-PD të korruptuar nuk duhet të kenë në listë. Lehtësohet rrotacioni politik”, tha Papa.

 

Më të lexuarat