Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar
x

Politike

A do të rikthehet Jozefina Topalli sërish në skenën politike? Publikohet fotoja e veçantë

A do të rikthehet Jozefina Topalli sërish në skenën

Emri i saj është rikthyer sërish në skenën politike, dhe sidomos brenda Partisë Demokratike.

Jozefina Topalli, prej tetë vitesh kryetare e Parlamentit në qeverinë e PD-së, është kthyer pas në kohë.

Ajo ka publikuar një foto të tre viteve më parë, ku ka dalë me Kryetaren e Parlamentit italian në atë kohë, Laura Boldrini.

“3 vite me parë! Sa shpejt kalojnë vitet! Me Kryetaren e Parlamentit Italian!”, shkruan Topalli në rrjetin social.

Është e paqartë ende nëse Topalli do të rikthehet në politikë pas kaq shumë vitesh mungesë.

A do të rikthehet Jozefina Topalli sërish në skenën

Më të lexuarat