BREAKING NEWS

“Do ndodhë javën e ardhshme..”, Taulant Balla paralajmëron foton që do dalë për Lulzim Bashën dhe do shkaktojë ‘tërmet’ në politikën shqiptare

“Do ndodhë javën e ardhshme..”, Taulant Balla
x

Politike

A do t’i japë fund vaksinimi pandemisë? Mjeku i njohur i jep përgjigjen e prerë Blendi Fevziut: Ja sa muaj do të zgjasë kjo histori

A do t’i japë fund vaksinimi pandemisë? Mjeku i njohur i jep

Mjeku Leonard Solis u shpreh se situata pandemike me klinikën aktuale që po paraqet, do të vazhdojë të paktën edhe për 6 muaj.

Pjesë nga intervista në Opinion

Solis u shpreh se pritet që vaksina t’i japë fund pandemisë, por kjo do të zgjasë në kohë.

Fevziu: A do t’i japë fund vaksinimi pandemisë?

Solis: Unë them që po. Do vazhdojë, do zgjasë, por që të paktën këtë tmerrin e tanishëm… Kjo histori do zgjasë edhe 6 muaj, kjo klinikë do të zgjasë edhe 6 muaj të paktën, e ka thënë edhe OBSH