BREAKING NEWS

“Rama s’del në publik prej 4 ditësh”/ Gazetari ngre dyshime të forta: Ishte i ftuar edhe në një eveniment sportiv, por...

“Rama s’del në publik prej 4 ditësh”/ Gazetari ngre
x
BREAKING NEWS

“Do bëj revolucion…”/ Avokati zbulon shifrën marramendëse: Ja sa miliona euro duhet të kthejë familja Berisha

“Do bëj revolucion…”/ Avokati zbulon shifrën
x
BREAKING NEWS

“Jo vetëm Rama”/ Gazetari plas deklaratën e bujshme: McGonigal ka takuar edhe politikanë të tjerë, mes tyre edhe...

“Jo vetëm Rama”/ Gazetari plas deklaratën e bujshme:
x
BREAKING NEWS

Luftë në kufi më Shqipërinë? Ish-kryeministri bullgar bën paralajmërimin e fortë dhe zbardh planin e presidentit rus: Putin po përgatit një konflikt të frikshëm në...

Luftë në kufi më Shqipërinë? Ish-kryeministri bullgar
x
BREAKING NEWS

"Është një kërcënim global"/ Ngrihet alarmi: Një ngjarje katastrofike do të godasë botën në 2 vjet

"Është një kërcënim global"/ Ngrihet alarmi:
x
BREAKING NEWS

“Ka surpriza”/ Gazetari plas deklaratën ‘bombë’: Rama nuk pritet më zyrtarisht në Shtëpinë e Bardhë

“Ka surpriza”/ Gazetari plas deklaratën
x
BREAKING NEWS

U prangosën për trafik droge mes Shqipërisë dhe Italisë, GJKKO konfirmon masat e sigurisë për 15 të arrestuarit. Zbardhet vendimi

U prangosën për trafik droge mes Shqipërisë dhe
x
BREAKING NEWS

Kërcënohet me jetë Artan Hoxha pasi nxori audio-përgjimin nga masakra e “21 janarit”, gazetari zbulon prova të reja, rëndohen pozitat e Sali Berishës

Kërcënohet me jetë Artan Hoxha pasi nxori audio-përgjimin
x

Politike

A i frikësohet PS largimit të Edi Ramës? Gjiknuri mban qëndrimin e rëndësishëm: Këtë dëshirë e ka...

A i frikësohet PS largimit të Edi Ramës? Gjiknuri mban

Sekretari i Përgjithshëm i PS-së, Damian Gjiknuri u pyet sot gjatë konferencës që mbajti me mediat, nëse PS i frikësohet mundësisë së largimit të Edi Ramës nga kreu i saj.

A i frikësohet PS një mundësi të largimit të Ramës?

“Pse që të bashkëvuajmë me kundërshtarin. Forcat politike, ndryshimi vjen nga vota. Rigjenerohen dhe përmirësohet vetvetja dhe qeverisja e vendit. Rama nuk e ka mbaruar ciklin e tij, këtë mandat i kanë dhënë Shqiptarët. E vetmja pasqyrë që ne kemi është vota. Shqiptarët e vendosin e kush del në pension e kujt i ka ardhur koha të ikë nga një forcë, pavarësisht se opozita e ka këtë dëshirë s’do t’i plotësohet për një periudhë të gjatë”, u shpreh Gjiknuri.

Më të lexuarat