BREAKING NEWS

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet për Fatmir Mediun, shpërthen i revoltuar Erion Braçe dhe nuk lë gjë pa thënë: Mos guxoj kush të...(VIDEO)

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet
x
BREAKING NEWS

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb kohë dhe bën lëvizjen urgjente, del kundër Gjykatës së Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit dhe e paralajmëron

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb
x
BREAKING NEWS

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin
x
BREAKING NEWS

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste pritet të dalë në një konferencë urgjente

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste
x
BREAKING NEWS

Vjen goditja e fortë për Lulzim Bashën/ Dorëheqje masive në PD, largohet sekretari i PD dhe 13 anëtarë Kryesie në këtë qytet të vendit: Basha po e kthen në një parti klienteliste (Publikohet letra)

Vjen goditja e fortë për Lulzim Bashën/ Dorëheqje masive
x
BREAKING NEWS

Vizita në SHBA, Kreshnik Spahiu: Meta po tenton të shmangë “funeralin” e tij, as florinjtë nuk i bëjnë më punë, i mbyllën çdo derë në Uashington

Vizita në SHBA, Kreshnik Spahiu: Meta po tenton të shmangë
x
BREAKING NEWS

Raporti i DASH, ja kush janë ministrat e rrezikuar nga koncesionet dhe a po i dërgojnë amerikanët mesazh SPAK të hapë dosjet e PPP?

Raporti i DASH, ja kush janë ministrat e rrezikuar nga koncesionet dhe a po
x
BREAKING NEWS

Plagosja e dyfishtë në Tiranë, policia jep detajet e reja

Plagosja e dyfishtë në Tiranë, policia jep detajet e reja
x

Politike

A ka pasur komunikime me kryeministrin Rama pas humbjes së mandatit të deputetit në zgjedhjet e 25 prillit? Ervin Bushati nxjerr prapaskenat: Krenar për PS-në e Tiranës!

A ka pasur komunikime me kryeministrin Rama pas humbjes së mandatit të

Kreu i PS-së për Tiranën, Ervin Bushati zbuloi komunikimet që ka pasur me kryeministrin Rama.

I ftuar në emisionin  “Quo Vadis” , Bushati u shpreh se edhe pasi nuk mori mjaftueshëm vota më 25 prill për t’u bërë sërish deputet, ai është krenar për PS-në e Tiranës. Bushati shtoi se arritjet në kryeqytet i ndan edhe me Ramën.

“Kemi patur komunikim, komunikojmë shpesh. Flitet për mandatin dhe punën që është bërë. Ajo që është bërë në Tiranë është më ë re, më e shpejtë, më e hapur se në vendet e tjera. Të gjithë shikojnë nga Tirana për ndryshimin. Fitorja e Ps është fitorja e gjithsecilit. Fitorja e PS është e imja. PS ka bërë një punë shumë të madhe këto dy vite. Jam krenar.”, u shpreh Bushati.

Më të lexuarat