BREAKING NEWS

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të garojë i vetëm në zgjedhje

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të
x
BREAKING NEWS

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk mundet të të duket Edi Rama një njeri...

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk
x
BREAKING NEWS

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta: Çfarë ndodhi në aksin Tiranë-Lezhë

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta:
x
BREAKING NEWS

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve të tjerë (EMRAT)

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve
x
BREAKING NEWS

Aksident me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para

Aksident  me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e para

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e
x
BREAKING NEWS

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon qeverinë: Kjo qeveri në 8 vite mori borxh 5 miliardë euro

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon
x

Politike

"A mund të kundërshtoj dhe a mund të flas"/ Rama në Bruksel, në momentin e diskutimit në ekran shfaqet karikatura epike për Shqipërinë (FOTO)

"A mund të kundërshtoj dhe a mund të flas"/ Rama

Ditën e sotme, kryeministri Edi Rama ndodhet në Bruksel, duke marrë pjesë në sesionin e diskutimit rreth samitit BE-Ballkani Perëndimor.

Pjesë e diskutimeve është Stevo Pendarovski, Presidenti i Maqedonisë së Veriut dhe Dritan Abazovic, Kryeministrin e Malit të Zi.

Në momentin e diskutimit, në ekran u shfaq një karikaturë, e cila tregonte Kryeministrin e Shqipërisë dhe të Maqedonisë së Veriut teksa presin në radhë për anëtarësimin në BE.

"A mund të kundërshtoj dhe a mund të flas"/ Rama

Për Ramën, personi që ka realizuar karikaturën shpalos dy pyetje: A mund të kundërshtoj? A mund të flas shumë?