BREAKING NEWS

Ra aksidentalisht nga pallati ku punonte, identifikohet 62- vjeçari që humbi jetën në Sarandë (foto)

Ra aksidentalisht nga pallati ku punonte, identifikohet 62- vjeçari
x
BREAKING NEWS

Eksperti i çështjeve të sigurisë zbulon arsyen kryesore: Ja pse u detyrua SHBA të marrë masa të forta ndaj Kosovës

Eksperti  i çështjeve të sigurisë zbulon arsyen kryesore:
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Drejtori i Ujësjellës Kanalizimeve shoqërohet në polici (emri)

Çfarë ndodhi? Drejtori i Ujësjellës Kanalizimeve
x
BREAKING NEWS

Stuhi, erëra të fuqishme dhe breshër, parashikimi i motit për gjatë javës, ja çfarë do të ndodhë me temperaturat

Stuhi, erëra të fuqishme dhe breshër, parashikimi i motit
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri, vjen reagimi i PDK pas deklaratave të Kurtit

Tensionet në Veri, vjen reagimi i PDK pas deklaratave të Kurtit
x
BREAKING NEWS

Familjarët gjejnë pa shenja jete të moshuarin, dalin detajet e para (emri)

Familjarët gjejnë pa shenja jete të moshuarin, dalin detajet e
x
BREAKING NEWS

Rritja e menjëhershme e pagave, kreu i Konfindustrisë zbulon pasojat e rënda ndaj bizneseve

Rritja e menjëhershme e pagave, kreu i Konfindustrisë zbulon
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur nuk përmbahet ndaj deputetes: Ti nuk e di me cilën parti je

Analisti i njohur nuk përmbahet ndaj deputetes: Ti nuk e di me cilën
x

Politike

A po i çon Rama "miqtë" në burg? Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë dhe zbardh prapaskenat: Konfrontimi me amerikanët në hotel

A po i çon Rama "miqtë" në burg? Kreshnik Spahiu plas

Juristi Kreshnik Spahiu tha se kryeministri Edi Rama do të vazhdojë të ketë miq mbi të cilët rëndojnë akuza, duke përmendur këtu Vangjush Dakon e të tjerë.

“Unë dyshoj shumë që vetë Edi Rama të ketë dorë që t’i procedojë të gjithë këta njerëz. Unë mendoj që Edi Rama në këtë moment është i pafuqishëm që t’i mbrojë ata. Kjo është arsyeja që deklaron që PS-ja nuk është studio avokatie sepse Edi Rama kur ka dashur të bëjë studion e avokatisë në partinë e vet e ka bërë dhe Partia Socialiste publikisht para kamerave u bë studio avokatie për Saimir Tahirin dhe refuzoi Prokurorinë për ta arrestuar.

E lëshuan sepse hyri në një konfrontim me amerikanët. Doni t’ua kujtoj dhe ku? Doli në një hotel dhe deklaroi, këta ambasadorë që nuk jua vë në pullë njeri në vendin e tyre vijnë na bëjnë karshillëk këtu. Pas një jave ia tendosën dhe nuk ia tendosi Edi Rama, por përfaqësuesit amerikanë shkonin në çdo seancë gjyqësore,” – u shpreh Spahiu.