BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x
BREAKING NEWS

Berishës i vijnë sinjale të këqija, prokuroria në presion nga amerikanët për arrestimin e tij, dyshi i ambasadës vizitë blic në selinë e PD

Berishës i vijnë sinjale të këqija, prokuroria në
x

Politike

Afera e inceneratorëve/ PD zbardh të dhënat: Damian Gjiknuri ka bërë 15 udhëtime me Mirel Mërtirin dhe Klodian Zoton

Afera e inceneratorëve/ PD zbardh të dhënat: Damian Gjiknuri ka

Partia Demokratike ka  publikuar sot disa të dhëna të TIMS-it që faktonin se ish-ministri i Energjetikës Damian Gjiknuri ka bërë udhëtime sëbashku me përfituesit kryesore të parave të shtetit për inceneratorët, Mirel Mërtiri dhe Klodian Zoto.

Sipas Gazment Bardhit, janë 15 udhëtime të Gjiknurit me njerëzit inceneratorëve, që nga Italia, Greqia dhe Austria.

Ndërkohë Gjiknuri ka mohuar të ketë lidhje me dyshen Zoto-Mertiri, por PD ka sjellë të dhënat e marra nga sistemi TIMS.

Udhëtimet

Damian Gjiknuri me Klodian Zoton kanë udhëtuar  me datë 20.11.2013 në Vjenë

Damian Gjiknuri, Klodian Zoton, Mirel Mërtiri me datë 22.11.2013 kanë udhëtuar me autoveturë.

Damian Gjiknuri, Klodian Zoton, Mirel Mërtiri kanë udhëtuar me datë 08.02.2014 në Romë.

Damian Gjiknuri me Klodian Zoton kanë udhëtuar me datë 01.03.2016 në Romë.

Damian Gjiknuri me Klodian Zoton kanë udhëtuar me datë 16.10 2016 në Athinë.

Damian Gjiknuri me Klodian Zoton  kanë udhëtuar me datë 21.01.29017 në Romë.

Damian Gjiknuri me Klodian Zoton kanë udhëtuar me datë 19.03 2018 në Romë.

Damian Gjiknuri me Klodian Zoton kanë udhëtuar me datë 14.04 2019  në Romë.

Damian Gjiknuri, Klodian Zoton, Mirel Mërtiri kanë udhëtuar me datë 21.03.2018 në Vjenë.

Damian Gjiknuri me Klodian Zoton kanë udhëtuar me datë 17.04. 2019  në Romë.

Damian Gjiknuri me Klodian Zoton kanë udhëtuar me datë 03.05 2019  në Romë.

Damian Gjiknuri me Klodian Zoton, kanë udhëtuar me datë 05.05 2019  në Vjenë.

Damian Gjiknuri me Klodian Zoton, kanë udhëtuar me datë 23.07 2019  në Romë.

Damian Gjiknuri me Klodian Zoton, me datë 31.07 2019  kanë udhëtuar me autoveturë.

Damian Gjiknuri, Klodian Zoton, Mirel Mërtiri kanë udhëtuar me datë 29.08.2019 në Vjenë.

Afera e inceneratorëve/ PD zbardh të dhënat: Damian Gjiknuri ka