BREAKING NEWS

Partia Demokratike në zi, ndërron jetë funksionari demokrat, deputetja ndan lajmin e hidhur (EMRI+FOTO)

Partia Demokratike në zi, ndërron jetë funksionari demokrat,
x
BREAKING NEWS

Ja planet e dhunshme të Berishës për të marrë PD, skenar si në 1998 për të sulmuar selinë dhe larguar me forcë Bashën

Ja planet e dhunshme të Berishës për të marrë PD,
x
BREAKING NEWS

Ish-këshilltari i nxjerr të fshehtat Berishës, Grid Rroji: Franca po mbështet në prapavijë Saliun në luftën me SHBA, bashkë me Metën synojnë trazira

Ish-këshilltari i nxjerr të fshehtat Berishës, Grid Rroji: Franca
x
BREAKING NEWS

Rama fton Bashën të ulen në tryezë për vetingun në politikë, tregohet i gatshëm të dëshmojë në Komisionin Hetimor për 25 prillin

Rama fton Bashën të ulen në tryezë për vetingun në
x

Politike

Agron Gjekmarkaj nxjerr ‘zbuluar’ Sali Berishën: Ka bërë mbi 10 marrëveshje me socialistët! Duhet të kishte ikur vetë në 2017-ën

Agron Gjekmarkaj nxjerr ‘zbuluar’ Sali Berishën: Ka

Deputeti i PD-së Agron Gjekmarkaj u shpreh se sot ish-kryeministri Sali Berisha po sillet sikur do të rimarrë sërish pronën e tij, Partinë Demokratike.

Ai tha se ka ardhur koha që Lulzim Basha të ndërtojë një projekt të ri.

“Unë kam patur dhe kam respekt për Berishën. Unë e kam mbështetur dhe votuar atë. Ka ardhur një moment pas 30 vitesh që PD të ndërtojë një projekt të ri. Për ta bërë këtë do një gjykim nga e shkuara. Berisha po e akuzon Bashën për pazare me Ramën. Berisha ka bërë mbi 10 marrëveshje me socialistët. Basha duhet të ketë kurajo që të pranojë gabimet e qeverisë së Partisë Demokratike. Nëse do të dalim me një projekt të ri duhet të thotë që kjo është merita e Berishës dhe këto janë problemet. PD me këto që kanë ndodhur nuk mund të vazhdohet rutina. Berisha duhet të kishte ikur vetë në 2017-ën. Nuk mund të jesh i përjetshëm. Berisha të lë ndjesinë sikur do të marrë pronën e tij sërish”, tha Gjekmarkaj për News24.

Më të lexuarat