BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura anëtare të Kryesisë së PD-së

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e Kryesisë së PD-së, cili është kandidati më i votuar (Emri)

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si humbën jetën nëna me dy vajzat

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si
x
BREAKING NEWS

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat (Emrat)

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike,
x
BREAKING NEWS

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë
x
BREAKING NEWS

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh ngushëllimet: Kontributi i tij për PD, zhvillimin e Shqipërisë dhe marrëdhëniet SHBA-Shqipëri do të mbahen mend

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh
x
BREAKING NEWS

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja momenti kur KFOR-i dhe ekipi RENEA-s shpëtojnë oficerin (Video)

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja
x

Politike

“Ai është non-grata”, Arian Çani tregon çfarë do të bënte nëse do të ishte në vend të Berishës: Duket utopike për Shqipërinë, por shpresa vdes e fundit!

“Ai është non-grata”, Arian Çani tregon

Gazetari Arian Çani konsideron një ide mendjehapur që në PD një ditë të votohet nga qytetarët dhe jo vetëm anëtarët për kreun e partisë.

“Kam parë që në disa vende të Evropës, disa parti kur kanë qenë në krizë, për t’u ringritur kanë tentuar të bëjnë këtë lëvizje. Të hapin partinë në kuptimin më të gjerë të fjalës. Të bën të ëndërrosh. Më vjen keq që në Shqipëri PD-ja s’e vë në jetë. Sepse Berisha është non grata. E mirëkuptoj Berishën që s’do të riskojë. Por jo tani. Po ta kisha unë në dorë këtë do bëja. Kryetari i parë pas Berishës kështu do duhej të zgjidhej. Ka disa parti që e kanë bërë dhe janë të suksesshme. Duhet të jetë njeri mendjehapur që ta bëjë. Duket utopike për Shqipërinë, por shpresa vdes e fundit”, u shpreh Çani.