BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura anëtare të Kryesisë së PD-së

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e Kryesisë së PD-së, cili është kandidati më i votuar (Emri)

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si humbën jetën nëna me dy vajzat

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si
x
BREAKING NEWS

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat (Emrat)

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike,
x
BREAKING NEWS

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë
x
BREAKING NEWS

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh ngushëllimet: Kontributi i tij për PD, zhvillimin e Shqipërisë dhe marrëdhëniet SHBA-Shqipëri do të mbahen mend

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh
x
BREAKING NEWS

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja momenti kur KFOR-i dhe ekipi RENEA-s shpëtojnë oficerin (Video)

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja
x

Politike

“Ajo e di se çfarë flet, është përfaqësuese e DASH në Shqipëri”/ Përplasjet mes kryeministrit Rama dhe ambasadores Yuri Kim, Arian Çani del me parashikimin e fortë: Jam i bindur që pas 22 majit do...

“Ajo e di se çfarë flet, është

Gazetari Arian Çani u ndal mbrëmjen e djeshme tek përplasjet publike që tashmë kanë nisur mes kryeministrit Edi Rama dhe ambasadores Yuri Kim. Çani u shpreh se nëse Amerikës do t’i interesojë mund ta rrëzojë Ramën.

“Ajo është diplomate dhe e di çfarë flet. E di që jemi pak ditë para zgjedhjes së Berishës dhe ajo ashtu do flasë, do mbrojë ambasadën, DASH. Nuk besoj se flet me gjuhën e vet, është përfaqësuese e DASH në Shqipëri. Jam i bindur që pas 22 majit prapë mund ta thojë atë gjë, por varet si amerikanëve u intereson. U intereson që ta rrëzojnë Ramën dhe të shkaktojnë ndonjë konflikt në rajon? Do sjellin Berishën sepse është më i fortë. Është lojë me kukulla. Amerikanët, në momentin që u intereson Berisha, i harrojnë të gjitha këto”, u shpreh Çani.

Më të lexuarat