BREAKING NEWS

'Testi i uthullës', mësoi si funksionon taktika që aplikon ushtria amerikane për të zbular personat e infektuar nga COVID-19

'Testi i uthullës', mësoi si funksionon taktika që
x

Politike

“Akoma vazhdon të dalësh pa maskë dhe dorashka?”, Rama i kthehet ashpër qytetarit: Shkova gjë në dyqan unë?

“Akoma vazhdon të dalësh pa maskë dhe dorashka?”,

Kryeministri Rama, ministrja Manastirliu dhe ministri Ahmetaj inspektuan strukturën e cila do të përshtatet si spital-karantinë.

Gjatë pamjeve të shpërndara nga Rama në rrjetin e tij social, një qytetar i reagon ashpër kryeministrit duke i kërkuar “llogari” pse nuk ka vënë maska dhe dorashka.

Rama i kujton edhe njëherë se në rrugë duhet të mbajnë vetëm distancë.

Replika

Qytetari: Zoti Rama akoma vazhdoni te dilni pa maske dhe dorashka..kjo eshte menyra juaj per ti shtyre popullin te infektohen sa me lehte?

Rama: shkova ne dyqan gje une?! Fola per kalimtare ne rruge dhe per distancat!

“Akoma vazhdon të dalësh pa maskë dhe dorashka?”,