BREAKING NEWS

Dy shkencëtarë dhe një gjyqtar padisin Conten për masat skandaloze me pasojë vdekjen e 35 mijë italianëve nga Covid

Dy shkencëtarë dhe një gjyqtar padisin Conten për masat
x

Politike

Aktivisti i njohur ia plas 'live' në sy Bylykbashit: Është shumë e turpshme që ju...

Aktivisti i njohur ia plas 'live' në sy Bylykbashit:

Aktivisti Endri ia ka përplasur live në studio ish-deputetit demokrat, Oerd Bylykbashi, se “është e turpshme që PD wshtw partia mw e madhe opozitare.

“Është shumë e turpshme që ju jeni partia më e madhe opozitare, vini këtu pa asnjë zgjedhje, pa asnjë zgjidhje, pa asnjë propozim, më sulmoni nuk më lini të flas, të gjithë elementë konspiracioni. Ky sistem zgjedhor i ka mohuar qytetarëve shqiptarë një të drejtë themelore që është e drejta për të zgjedhur. Ne nuk zgjedhim dot. Përfaqësuesit tanë ligjorë në Këshillin bashkiak i zgjedh Edi Rama dhe Lulzim Basha. Tani nëse do kesh lista të hapura do të thotë që unë nesër shkoj atje dhe do të votoj për Oerdin”, tha ai në Ora News.