BREAKING NEWS

Pak kohë para zgjedhjeve, vjen një tjetër ‘shuplakë’ e fortë për Monika Kryemadhin / Damian Gjiknuri jep lajmin, ja çfarë ka ndodhur në Vlorë

Pak kohë para zgjedhjeve, vjen një tjetër
x

Politike

Akuza e rëndë e deputetit në Kuvend: Duan të na mbyllin gojën!

Akuza e rëndë e deputetit në Kuvend: Duan të na mbyllin

Seanca e sotme e mbajtur në Kuvendin e Shqipërisë ka nisur me debate dhe akuza të ashpra mes deputetëve.

Kanë qënë deputetët e opozitës të cilët nuk kanë pranuar të votojnë duke deklaruar se nuk ka transparencë në vendime.

Ndër ta, deputeti Kujtim Gjuzi ka reaguar ashpër duke deklaruar se maxhoranca po kërkon t'ju mbyllë gojën.

Debati në Kuvend:

Kujtim Gjuzi: Doni të na mbyllni gojën,….doni të na mbyllni gojën…

Taulant Balla: (Nuk kuptohet)

Kujtim Gjuzi: Më dëgjo, zot Balla, të flas çik me kryetarin tani, boll. Rama ka shkelur ligjin…