BREAKING NEWS

Yuri Kim nxjerr foton dhe paralajmëron ndryshimin e madh në Shqipëri

Yuri Kim nxjerr foton dhe paralajmëron ndryshimin e madh në
x

Politike

Akuzat e opozitës për numrin e viktimave, reagon zv.ministri i Shëndetësisë: Jo çdo person që vjen nga spitalet Covid ka...

Akuzat e opozitës për numrin e viktimave, reagon zv.ministri i

Zëvendësministri i Shëndetësisë, Albert Nikolla, ka komentuar akuzat e opozitës se po fshihet numri i viktimave nga koronavirusi.

Ai tha se se jo çdo person që vjen nga spitali Covid, ka vdekur nga virusi.

“Jo domosdoshmërisht çdo person që vjen nga spitali Covid ka vdekur nga Covid.Nuk paragjykoj profesionistët e mjekësisë. Janë mjekët më të mirë në Europë,” tha Nikolla.

Më të lexuarat