BREAKING NEWS

Pandemia e Covid-19/ Rama del në konferencë online, tregon si është situata: Mbyllja e vendit do të...

Pandemia e Covid-19/ Rama del në konferencë online, tregon si
x

Politike

Akuzat për fshehjen e numrit të viktimave nga koronavirusi, reagon kryeministri Rama

Akuzat për fshehjen e numrit të viktimave nga koronavirusi, reagon

Kryeministri Edi Rama po mban tani një mesazh për qytetarët, ku pritet t’u përgjigjet akuzave të kreut demokrat Lulzim Basha. Kujtojmë se Basha tha dy ditë më parë se po fshihet numrit i viktimave të koronavirusit dhe se sipas tij kanë humbur jetën dyfishi i atyre që janë raportuar. Në nisje të fjalës së tij, Rama thotë se është krenar për punën e bërë në këtë situatë.

Ndiqeni live:

Më të lexuarat