BREAKING NEWS

Ish kryeprokurorja ngre alarmin: Kemi më shumë shtëpi bari se shkolla

Ish kryeprokurorja ngre alarmin: Kemi më shumë shtëpi bari se
x
BREAKING NEWS

"Plastifikohet, lyhet me graso dhe vendosen letra karboni...", Karamuço zbulon metodat e reja që po përdorin trafikantët

"Plastifikohet, lyhet me graso dhe vendosen letra karboni...",
x
BREAKING NEWS

Çfarë i kërkoi në tavolinë ambasadorja Yuri Kim-Damian Gjiknurit? Kreshnik Spahiu zbulon prapaskenat

Çfarë i kërkoi në tavolinë ambasadorja Yuri
x
BREAKING NEWS

A po i çon Rama "miqtë" në burg? Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë dhe zbardh prapaskenat: Konfrontimi me amerikanët në hotel

A po i çon Rama "miqtë" në burg? Kreshnik Spahiu plas
x
BREAKING NEWS

Urdhër arresti për Putinin, reagon Gjykata Ndërkombëtare Penale

Urdhër arresti për Putinin, reagon Gjykata Ndërkombëtare
x
BREAKING NEWS

Nën përgjim prej 3 vitesh nga policia dhe SPAK, Klodiana Lala zbardh detaje nga dosja, si u zbulua lidhja e kryebashkiakut të Bulqizës me biznesmenin që i dha tenderin

Nën përgjim prej 3 vitesh nga policia dhe SPAK, Klodiana Lala zbardh
x
BREAKING NEWS

Gazetari tregon pse ju vendosën prangat kryebashkiakut të PS-së: Ju rrëfej takimet në tunel

Gazetari tregon pse ju vendosën prangat kryebashkiakut të
x
BREAKING NEWS

Takimi Kosovë-Serbi në Ohër/ Kurti tregon prapaskenat dhe rrëfen kërcënimin e Vuçiç

Takimi Kosovë-Serbi në Ohër/ Kurti tregon prapaskenat dhe
x

Politike

Akuzohet se ka shpenzuar 287 mijë euro për ndërhyrje estetike, Monika Kryemadhi bën veprimin e papritur për qytetarët në rrjetet sociale

Akuzohet se ka shpenzuar 287 mijë euro për ndërhyrje estetike,

Deputetja e PL-së, Monika Kryemadhi, dje iu kundërpërgjigj kryeministrit Edi Rama për inceneratorin e Tiranës.

Ajo lëshoi akuza ndaj kryeministrit Edi Rama dhe e paralajmëroi se do të digjet bashkë me inceneratorët.

Këtë reagim, ish-kryetarja e LSI-së, e bëri në rrjete sociale, ku sigurisht ka edhe komente, por që nuk janë lejuar nga ajo.

Përveçse i ka kufizuar, i ka zhdukur komentet e qytetarëve.

Akuzohet se ka shpenzuar 287 mijë euro për ndërhyrje estetike,