BREAKING NEWS

Rihapet 21 Janari, hetime ndaj Berishës për vrasjen e Aleks Nikës, Hekuran Dedës dhe 6 të plagosurve, ja provat tronditëse të policisë në prokurori

Rihapet 21 Janari, hetime ndaj Berishës për vrasjen e Aleks
x

Politike

Akuzoi kryeministrin Rama për rrugën, Sali Berisha del blof me foton e publikuar

Akuzoi kryeministrin Rama për rrugën, Sali Berisha del blof me foton e

Ish kryeministri Sali Berisha ka nxituar të akuzojë kreu e qeverisë Edi Rama se përmbytjet nga moti i keq nxorën në pah problemet me rrugët e ndërtuara nga qeveria socialiste, duke postuar një foto që në fakt nuk është në vendin tonë.

Duke dashur të akuzojë Ramën, Berisha ka rënë ‘pre’ e postimit të tij .

Berisha akuzoi Ramën duke publikuar një fotografi të rrugëve, që siç thotë ai është në Shqipëri, por në fakt fotografia në fjalë është e rrugëve në Kosovë, saktësisht në Malishevë.

Postimi i Berishës

Mediat austriake publikojne foto dhe tallen me rruget e Edvin Hajdutit!
Ato asfaltohen jashte çdo standarti duke duke hedhur asfalt shkel e shko mbi, kurse fondet e shtresave nen asfalt vidhen dhe ndahen me pushtetare! Kjo eshte nje foto e publikuar ne mediat austriake. Sb.

Akuzoi kryeministrin Rama për rrugën, Sali Berisha del blof me foton e

Më të lexuarat