BREAKING NEWS

“Kemi gati listën e kandidatëve për deputet”, Taulant Balla zbardh vendimet e rëndësishme që u diskutuan sot në mbledhjen me dyer të mbyllura të PS

“Kemi gati listën e kandidatëve për deputet”, Taulant
x

Politike

Alarmohet Ylli Manjani: Ky ishte një lajm i hidhur shumë!

Alarmohet Ylli Manjani: Ky ishte një lajm i hidhur shumë!

Ndërron jetë në spitalin Infektiv mjeku hematolog, Arjan Pushi, njëkohësisht profesor i fakultetit të Mjekësisë. Arjan Pushi, prej pak ditësh ishte shtruar në spitalin Infektiv në Tiranë i prekur nga Covid-19.

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani tha se nuk e njeh doktorin, por ka një ndjesi të hidhur

“Nuk e kam njohur doktorin që ndërroi jetë sot nga COVID, por kam një ndjesi shumë të hidhur.

Jeta e cilitdo vlen pa dyshim, por një mjek në kulmin e moshës humb jetën është e trishtë. Një mjek profesionist i QSUT, pa sëmundje të tjera bashkshoqëruese humb jetën.

Lajm i hidhur shumë!

Njëkohësisht, ky lajm është një alarm i fortë që virusi jo betëm nuk iku nga quarantina e gjatë dhe e dhunshme, por është prezent midis nesh po aq agresiv.

Askush di asgjë për këtë situatë", shkruan Ylli Manjani.

Më të lexuarat