Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Alfred Peza e thotë hapur: Ja si Ilir Meta nxori blof Kryemadhin, Berishën dhe Lulzim Bashën

Postuar: 11/09/2019 - 19:04

Sekretari i PS Alfred Peza ka reaguar pas deklaratave të presidentit Ilir Meta lidhur me aktualitetin politik në vend.

Peza shprehet se nuk ka patur asnjë skenar për të djegur Parlamentin.

Reagimi

A e mesuat me ne fund edhe nga goja e Ilir Metes, se ne Shqiperi nuk kishte asnje shans per ate qe Monika Kryemadhi, Sali Berisha dhe Lulzim Basha kane 6 muaj qe na e servirnin si “revolucion popullor”?!

“Kjo ka qene nje situate artificiale, ky polarizim nuk ekziston poshte ne shoqeri, nje antagonizem i orkestruar nga lart, per te mbajtur ne ngerc Shqiperine…”

Bravo. Braaavooo. Bravoooooooo….

A e shikoni qe nuk ka patur as skenar per te djegur Parlamentin dhe asnje shkak per te shtyre zgjedhjet e 30 Qershorit?!

Sepse “kjo ka qene nje situate artificiale”. Artificiale…

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 10/12/2019 - 20:12

Ish deputeti i PD-së, Ervin Slianji në studion e “Top Tal”, ka pranuar bashkëpunimin me Albert Veliun i njohur edhe si “Babale”, por ky bashkëpunim ka shërbyer vetëm si mbrojte për ta mbrojtur

Postuar: 10/12/2019 - 19:57

Kreu i Bindjes Demokratike Astrit Patozi ka shkruar se ditët pas tërmetit Shqipëria realisht ngri

Postuar: 10/12/2019 - 19:45

Kryetarja e grupit parlamentar të PD-së dhe deputeti Myslim Murrizi kanë takuar  zyrtari i l

Postuar: 10/12/2019 - 18:37

Pas deklaratës së Presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiç se masakra e Reçakut është krim i fabr

Postuar: 10/12/2019 - 18:12

Pasuesi i Federica Mogherinit në krye të diplomacisë së Bashkimit Evropian, Josep Borrell ka kërk

Postuar: 10/12/2019 - 17:57

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, tha rubrikën “Opinion”, se si pasojë e

Postuar: 10/12/2019 - 17:53

Qeveria me një vendim të posaçëm ka vendosur që asnjë shpërblim për punonjësit e administratës të