BREAKING NEWS

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin Patric HO që i hapi ekspozitë dhe pazaret Duçka-McGonigal me biznesmenin e goditur nga SHBA

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin
x
BREAKING NEWS

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për tradhtinë ndaj Kosovës dhe lojërat me serbët, lëvizja kundër Albin Kurtit e dyshimtë, kërkojnë mbështetje për kryeministrin kosovar

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për
x
BREAKING NEWS

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur KFOR në Veri të Kosovës dhe për të nxjerrë jashtë loje shtetin kosovar, skenar për ndërrimin e territoreve

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur
x
BREAKING NEWS

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për të fundosur Shkëlzenin, ja informacionet “përvëluese”  që ka për djalin e Berishës që e implikojnë në aferën e “Gërdecit”, nga takimi në zyrë me një mafioz, tek gabimi i madh që i kushtoi jetën Kosta Treb...

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër ministër, ja pse Sali Berisha sulmon Prokurorinë e Posaçme dhe kush është politikani që pritet të zëvendësojë Edi Ramën në krye të PS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër
x
BREAKING NEWS

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që ka pasur Serbia që nga koha e Nikola Pashiç

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që
x
BREAKING NEWS

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më të mira në Shqipëri

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më
x
BREAKING NEWS

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King Smith kërkon të nisë hetimi penal ndaj të korruptuarve, thirrje autoriteteve të vihen në lëvizje për vendimet e Londrës

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King
x

Politike

Alibeaj bën lëvizjen e papritur, mbledh grupin parlamentar dhe Kryesinë, zbardhen emrat e deputetëve në takim

Alibeaj bën lëvizjen e papritur, mbledh grupin parlamentar dhe

Partia Demokratike me kryetar të komanduar Enkelejd Alibeajn ka mbajtur këtë të hënë një mbledhje të Kryesisë dhe Grupit Parlamentar.

Deputetët dhe anëtarët e Kryesisë në mbledhjen e thirrur nga Enkelejd Alibeaj:

Grupi i Deputetëve:

Eralda Tase Bane

Orjola Pampuri

Dhurata Çupi

Zheni Gjergji

Ferdinand Xhaferraj

Bledion Nallbati

Gazment Bardhi

Kreshnik Collaku

Merita Bakiu

Enkelejd Alibeaj

Selaudin Jakupllari

Dash Sula

Arbi Agalliu

Lefter Geshtenja

Andia Ulliri

Flamur Hoxha

Kryesia dhe grupet e punës:

Taulanta Jupi

Indrit Sefa

Roland Bejko

Xhemal Bushati

Fitim Zekthi

Jonila Godole

Taulant zeneli

Marash Logu

Indrit Sefa

Agron Kapllanaj

Endri Hasa

Bujar Hoxha

Xhemal Gjunkshi

Më të lexuarat