BREAKING NEWS

Video/ Nuk dorëzohet Zvicra, shkund rrjetën e Serbisë, Embolo barazon shifrat

Video/ Nuk dorëzohet Zvicra, shkund rrjetën e Serbisë, Embolo
x
BREAKING NEWS

“Protesta e 6 dhjetorit rast i mirë që opozita të marrë vëmendjen e BE-së”, politologu zbulon arsyen pse Vuçiç nuk vjen në Tiranë

“Protesta e 6 dhjetorit rast i mirë që opozita të
x
BREAKING NEWS

Mediat serbe jehonë vrasjes së tmerrshme në Kosovë: Policia e rrethoi, por autori zgjodhi të vriste veten

Mediat serbe jehonë vrasjes së tmerrshme në Kosovë: Policia
x
BREAKING NEWS

Deputetja demokrate habit me deklaratën: Partia Demokratike ka përgjegjësi për largimin e të rinjve

Deputetja demokrate habit me deklaratën: Partia Demokratike ka
x
BREAKING NEWS

Samiti i BE-së për Ballkanin Perëndimorë në Tiranë, i pranishëm edhe kancelari gjerman, ja kush do ta shoqërojë

Samiti i BE-së për Ballkanin Perëndimorë në
x
BREAKING NEWS

Zgjedhja e kreut të SPAK, avokati bën deklaratën e fortë: Kanë devijuar nga objektivi, nuk po merren me zyrtarët e lartë

Zgjedhja e kreut të SPAK, avokati bën deklaratën e fortë:
x
BREAKING NEWS

Përplasja Braçe-Balla për buxhetin, deputeti i PS-së zbardh prapaskenat

Përplasja Braçe-Balla për buxhetin, deputeti i PS-së
x
BREAKING NEWS

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë po ndodh

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me
x

Politike

Alizoti bën deklaratën e fortë : Basha ka vdekur politikisht, nuk merrem me njerëz që...

Alizoti bën deklaratën e fortë : Basha ka vdekur politikisht, nuk

Deputeti demokrat Tomorr Alizoti i ftuar mbrëmjen e sotme në një emision televiziv, ka deklaruar se Lulzim Basha “ka vdekur” politikisht.

Deputeti tha se nuk do të merret më me njerëz që sipas tij kanë mbaruar politikisht, ndërsa shtoi se Komisioni i Rithemelimit me në krye Berishën tashmë duhet të zgjedhë figurat për strukturat drejtuese të PD.

“Nuk merrem me njerëzit që kanë mbaruar politikisht. Basha ka vdekur politikisht. Në Shqipëri ka tre epoka: Zogizmi Berishizmi dhe fashizmi.

Njerëzit shikojnë tek berishizmi shpresën dhe ringritjen, por fashizëm nuk ka, kur ai merr dhe ndërton kulla. Berisha e vdiq Bashën, por tani duhet të diskutojmë si PD duhet të hapë elitat për të zgjedhur figurat”, u shpreh Alizoti.