BREAKING NEWS

Palët drejt një 17 maji të dytë, amerikanët nxjerrin jashtë loje LSI dhe nisin negociatat kokë më kokë me Ramën e Bashën, alarm në partinë e presidentit

Palët drejt një 17 maji të dytë, amerikanët nxjerrin
x

Politike

“Alo, Edi jam!”, Rama-qytetarit: Ore ça bën jashtë në këtë orë, futu brenda shpejt!

“Alo, Edi jam!”, Rama-qytetarit: Ore ça bën jashtë

Kryeministri Edi Rama edhe gjatë telefonave që u bëri qytetarëve që kanë shkruar në platformën e bashkëqeverisjes për problemin që kanë u kanë kërkuar që të mos dalin  nga shtëpia.

Qytetari: Unë banoj në Rrushkull të Durrësit, jam jashtë në oborr

Edi Rama: Ore ca bën jashtë në këtë orë?

Qytetari: Jam në oborr

Edi Rama: Futu brenda tani

Më të lexuarat