BREAKING NEWS

Nga “Gërdeci”, te Kompleksi Partizani, kreu i SPAK zbardh detajet e hetimeve për dosjet e bujshme dhe paralajmëron reprezalje si në Kroaci e Rumani

Nga “Gërdeci”, te Kompleksi Partizani, kreu i SPAK zbardh
x

Politike

“Alo Edi të shqetëson”, kryeministri Rama merr në telefon qytetarët, ja çfarë ndodhi (Video)

“Alo Edi të shqetëson”, kryeministri Rama merr në

Kryeministri Rama ka telefonuar dhjetëra qytetarë mbrëmjen e sotme pasi këta të fundit kanë depozituar në portal problemet dhe hallet e tyre.

Këshilla e parë e Ramës është të mos dalin nga shtëpia dhe të mos vizitojnë prindërit apo të moshuarit.

“www.shqiperiaqeduam.al me një kanal komunikimi urgjent për hallet e luftës në familjet tuaja. Shkruani dhe lini kontaktin tuaj telefonik. Brenda 24 orësh ju kthejmë përgjigje”, shkruan Rama dhe më pas iu këshillon qytetarëve si të veprojnë.

Më të lexuarat