BREAKING NEWS

Skandal/ Plasin trazirat, humbja në Shqipëri zemëron holandezët, tifozët bëjnë “namin” në Roterdam, shkatërrojnë dyqane e godina

Skandal/ Plasin trazirat, humbja në Shqipëri zemëron
x
BREAKING NEWS

Historike/ Lorik Cana dorëzon trofeun, Marash Kumbulla vishet kuq e zi në “Air Albania Stadium”. Ja çfarë po ndodh

Historike/ Lorik Cana dorëzon trofeun, Marash Kumbulla vishet kuq e zi
x
BREAKING NEWS

Festë e madhe/ Erdha, pashë, fitova, Mourinho mbetet unik, vendos një rekord special në Evropë, trajneri i parë në histori që …

Festë e madhe/ Erdha, pashë, fitova, Mourinho mbetet unik, vendos
x
BREAKING NEWS

Roma ngre trofeun, tifozët e Feyenoord s’e përballojnë dot humbjen, e papritur ajo që i ndodhi Klodiana Lalës gjatë transmetimit live

Roma ngre trofeun, tifozët e Feyenoord s’e përballojnë dot
x
BREAKING NEWS

Lojtarët e Romës nuk e mbajnë dot veten, shpërthejnë në lot gëzimi, i drejtohen tifozerisë, shkruhet me germa te arta emri i …

Lojtarët e Romës nuk e mbajnë dot veten, shpërthejnë
x
BREAKING NEWS

E rëndë, gjendet e pajetë një 48-vjeçare në anë të lumit, ja dyshimet e para (Emri)

E rëndë, gjendet e pajetë një 48-vjeçare në
x
BREAKING NEWS

Përfundon finalja e “Conference League” në Air Albania/ Roma dhe Mourinho në histori, fitojnë në Tiranë trofeun e parë europian

Përfundon finalja e “Conference League” në Air Albania/
x
BREAKING NEWS

Agron Duka bën deklaratën e fortë: PD rrezikon të ndahet në dy forca politike, ardhja e Berishës në krye...

Agron Duka bën deklaratën e fortë: PD rrezikon të ndahet
x

Politike

Altin Goxhaj rëndit arsyet: Ja pse nuk do të ketë hiç 18 dhjetor

Altin Goxhaj rëndit arsyet: Ja pse nuk do të ketë hiç 18

Avokati Altin Goxhaj, ka deklaruar në emisionin ‘Të Vaksinuarit’ se Kuvendi i vetëm i demokratëve do të jetë më 11 Dhjetor, dhe nuk do të ketë një Kuvend të dytë si është lajmëruar ai i 18 Dhjetorit.

Goxhaj theksoi se është shumë e qartë se në rast se gjysma e delegatëve merr pjesë në Kuvendin e 11 Dhjetorit dhe me votë vendos ndryshimet statutore apo dhe shkarkimin e Bashës, atëherë automatikisht Kuvendi i 18 Dhjetorit bie.

Ndërkohë Goxhaj e ka cilësuar si një lëvizje shumë të zgjua të Berishës mosbërjen publike të emrave të delegatëve që kanë firmosur për Kuvendin e 11 Dhjetorit, pasi në këtë rast i ka mbrojtur ata nga patronazhistët.