BREAKING NEWS

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i viktimave, mbi 400 raste të reja

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI në zgjedhjet e 25 prillit në Tiranë. Emri

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI
x
BREAKING NEWS

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4 turistëve rusë në Qerret, kamerat zbulojnë gjithçka, ja lëvizjet në hotelin luksoz. Ambasada ruse merr vendimin e menjëhershëm

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4
x
BREAKING NEWS

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat që implikojnë politikanët e njohur dhe del me paralajmërimin e fortë: Ja si po i detyron Berisha që t’i rrinë rrotull!

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat
x
BREAKING NEWS

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron pasurinë marramendëse të dy vëllezërve me rrezikshmëri të lartë në Tiranë. Zbardhen akuzat e rënda

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron
x
BREAKING NEWS

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/ Çfarë ka ndodhur në dhomën e saunës ku po qëndronin 4 turistët që u gjetën të vdekur në Qerret, shoqërohen në polici e gjithë stafi

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/
x
BREAKING NEWS

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe paralajmëron sekuestrim të pasurive sipas vendimit të Biden

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir, nënë e bir hidhen nga kati i tretë për t’u shpëtuar flakëve! Vdes e ëma. Zbardhen dyshimet e rënda

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir,
x

Politike

Ambasadorja Yuri Kim ‘e prerë’ me drejtuesit e Drejtësisë, dalin pamjet që nuk u panë nga konferenca që organizoi sot ministrja Gjonaj (FOTO)

Ambasadorja Yuri Kim ‘e prerë’ me drejtuesit e

Në kuadër të 5-vjetorit të Reformës në Drejtësi, sot u mbajt një konferencë ku ishin të pranishëm ministrja Etilda Gjonaj, si edhe krerët e institucioneve të reja, Gent Ibrahimi nga KLP, Naureda Nallbani e KLGJ, Arben Kraja nga SPAK, Kryeprokurori Olsian Çela etj.

Në këtë takim ishin edhe ambasadorja Yuri Kim si edhe ambasadori Luigi Soreca, të cilët gjatë fjalimeve të tyre dhanë mesazhet e forta në lidhje me nevojën e vijimit të reformës në drejtësi dhe të goditjes së krimit të organizuar dhe korrupsionit.

Çfarë nuk u pa gjatë takimit pas mbylljes së kamerave, Ambasadorja Amerikane dukej e "ftohtë" me drejtuesit e institucioneve të drejtësisë.

Ambasadorja Yuri Kim ‘e prerë’ me drejtuesit e

Ambasadorja Yuri Kim ‘e prerë’ me drejtuesit e

Ambasadorja Yuri Kim ‘e prerë’ me drejtuesit e

Ambasadorja Yuri Kim ‘e prerë’ me drejtuesit e

Ambasadorja Yuri Kim ‘e prerë’ me drejtuesit e

Ambasadorja Yuri Kim ‘e prerë’ me drejtuesit e

Ambasadorja Yuri Kim ‘e prerë’ me drejtuesit e

Ambasadorja Yuri Kim ‘e prerë’ me drejtuesit e

Ambasadorja Yuri Kim ‘e prerë’ me drejtuesit e

Ambasadorja Yuri Kim ‘e prerë’ me drejtuesit e

Më të lexuarat