BREAKING NEWS

Ja planet e dhunshme të Berishës për të marrë PD, skenar si në 1998 për të sulmuar selinë dhe larguar me forcë Bashën

Ja planet e dhunshme të Berishës për të marrë PD,
x
BREAKING NEWS

Ish-këshilltari i nxjerr të fshehtat Berishës, Grid Rroji: Franca po mbështet në prapavijë Saliun në luftën me SHBA, bashkë me Metën synojnë trazira

Ish-këshilltari i nxjerr të fshehtat Berishës, Grid Rroji: Franca
x
BREAKING NEWS

Rama fton Bashën të ulen në tryezë për vetingun në politikë, tregohet i gatshëm të dëshmojë në Komisionin Hetimor për 25 prillin

Rama fton Bashën të ulen në tryezë për vetingun në
x

Politike

Ambasadorja Yuri Kim i zbarkon në seli Lulzim Bashës, ky është takimi i parë mes tyre pas zgjedhjeve të 25 Prillit

Ambasadorja Yuri Kim i zbarkon në seli Lulzim Bashës, ky

Ambasadorja amerikane Yuri Kim pritet të shkojë në orën 13:00 në selinë e Partisë Demokratike për tu takuar me kryetarin e Partisë Demokratike.

Nuk dihet akoma cili do jetë tema dhe fokusi i diskutimeve mes ambasadores dhe Lulzim Bashë.

Ky është takimi i parë mes ambasadores së SHBA dhe kryedemokratit Basha pas zgjedhjeve të 25 prillit.

Më të lexuarat