BREAKING NEWS

Marrëveshja për Zgjedhoren përfshin votën e emigrantëve? Ja si përgjigjet Damian Gjiknuri

Marrëveshja për Zgjedhoren përfshin votën e
x

Politike

Ambasadorja Yuri Kim publikon pamjet, komunikim virtual me kryetarët e Bashkive të Tiranës, Korçës, Fierit dhe prefektin e Durrësit

Ambasadorja Yuri Kim publikon pamjet, komunikim virtual me kryetarët e

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë ka zhvilluar një komunikim virtual me kryetarët e Bashkive të Tiranës, Korçës dhe Fierit dhe prefektin e Durrësit.

Ajo shpreson që të takohen nga afër së shpejti.

“ | “Shpresoj të takohemi nga afër së shpejti por për momentin, pata kënaqësinë të takoja virtualisht Kryetarët e Bashkive të Tiranës, Korcës dhe Fierit dhe prefektin e Durrësit. Faleminderit që i mbani qytetarët të sigurtë dhe të shëndetshëm duke zbatuar rigorozisht masat e distancimit social. Le të vazhdojmë me bashkim dhe disiplinë për të mposhtur COVID-19”. Ambasadorja Yuri Kim”, shkruan Ambasada Amerikane.

Ambasadorja Yuri Kim publikon pamjet, komunikim virtual me kryetarët e

 

Më të lexuarat