BREAKING NEWS

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet për Fatmir Mediun, shpërthen i revoltuar Erion Braçe dhe nuk lë gjë pa thënë: Mos guxoj kush të...(VIDEO)

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet
x
BREAKING NEWS

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb kohë dhe bën lëvizjen urgjente, del kundër Gjykatës së Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit dhe e paralajmëron

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb
x
BREAKING NEWS

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin
x
BREAKING NEWS

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste pritet të dalë në një konferencë urgjente

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste
x
BREAKING NEWS

Vjen goditja e fortë për Lulzim Bashën/ Dorëheqje masive në PD, largohet sekretari i PD dhe 13 anëtarë Kryesie në këtë qytet të vendit: Basha po e kthen në një parti klienteliste (Publikohet letra)

Vjen goditja e fortë për Lulzim Bashën/ Dorëheqje masive
x
BREAKING NEWS

Vizita në SHBA, Kreshnik Spahiu: Meta po tenton të shmangë “funeralin” e tij, as florinjtë nuk i bëjnë më punë, i mbyllën çdo derë në Uashington

Vizita në SHBA, Kreshnik Spahiu: Meta po tenton të shmangë
x
BREAKING NEWS

Raporti i DASH, ja kush janë ministrat e rrezikuar nga koncesionet dhe a po i dërgojnë amerikanët mesazh SPAK të hapë dosjet e PPP?

Raporti i DASH, ja kush janë ministrat e rrezikuar nga koncesionet dhe a po
x
BREAKING NEWS

E TRISHTË! Gjen vdekjen e papritur ish-zyrtarja e lartë shqiptare, dyshohet se ra nga kati i 5 i banesës (EMRI+FOTO)

E TRISHTË! Gjen vdekjen e papritur ish-zyrtarja e lartë shqiptare,
x

Politike

Analisti i njohur bën deklaratën "bombë", tregon se çfarë e pret Ilir Metën pas shkarkimit

Analisti i njohur bën deklaratën "bombë", tregon se

Analisti Mustafa Nano ka paralajmëruar se amerikanët pas shkarkimit do të fusin në listën e zezë presidentin Ilir Meta.

“Koston më të madhe e kanë krijuar mosmarrëveshjet dhe unë e kam bërë të udhës të mos gjykoj mosmarrëveshjet. Kur negociatat ndodhin duhet të jenë të mirëseardhura. Marrëvesha mes Nanos dhe Berishës nuk ishin të ndryshme nga ato që ndodhin sot. Ne kemi një skenë politike ku secili është zënë me tjetrin. Me shkarkimin e Metës kemi një bashkëpunim të maxhorancës dhe ndërkombëtarëve. Pas shkarkimit amerikanët mund të fusin në listën e zezë edhe Metën. Nëse do ketë ndërshkime nga sistemi ynë i drejtësisë do kapin edhe kahun tjetër përndryshe do të jetë e lëkundur besueshmëria. Ata kanë për të goditur edhe në kahun tjetër sepse kanë 8 vite në pushtet”, tha Nano për MCNTv.

Më të lexuarat