BREAKING NEWS

Koronavirusi drejt zhdukjes në Shqipëri, ja sa persona kanë rezultuar të infektuar me Covid-19 në 24 orët e fundit, asnjë humbje jete

Koronavirusi drejt zhdukjes në Shqipëri, ja sa persona kanë
x
BREAKING NEWS

Mjekësia në zi/ Ndahet nga jeta mjeku i njohur shqiptar, kolegët e tij japin lajmin e trishtë: Humbje e madhe! (EMRI+FOTO)

Mjekësia në zi/ Ndahet nga jeta mjeku i njohur shqiptar, kolegët
x

Politike

Analisti i njohur paralajmëron “tërmet” në opozitë: Do fillojë një përplasje e madhe! Ja çfarë do të ndodhë në vijim

Analisti i njohur paralajmëron “tërmet” në

Analisti i njohur Arjan Çuri ka paralajmëruar zhvillime të forta në politikën shqiptare.

Çuri parashikon një përplasje të madhe mes partive opozitare.

“Pas disa kohësh do të ketë përplasje të fortë mes partive në opozitë, PD-LSI, aleatë. Ato kanë filluar pak që tani, që me qëndrimet  e tyre për të njohur zgjedhjet apo për të hyrë në Parlament.

Do fillojë një përplasje e madhe mes këtyre partive. Dhe e fundit, mund të ketë një bashkëqeverisje jo-formalisht për të larguar LSI-në përfundimisht nga skena politike,” tha Çuri për Open.

Më të lexuarat