BREAKING NEWS

Pllakos zia/ Covid-19 i merr jetën drejtorit të Pallatit të Kulturës në moshën 46-vjeçare, pa asnjë sëmundje, ishte baba i tre fëmijëve

Pllakos zia/ Covid-19 i merr jetën drejtorit të Pallatit të
x

Politike

Analisti i njohur 'vë me shpatulla pas muri" Ilir Metën, presidenti përplas duart në tryezë, ja çfarë ndodhi tek Arjan Çani

Analisti i njohur 'vë me shpatulla pas muri" Ilir Metën,

Analisti Arjan Curri ka bërë që presidenti Ilir Meta të dalë sërish nga "qetësia dhe dashuria".

Ai tha se me daljen e opozitës nga Kuvendi, presidentit nuk i ka mbetur asnjë instrument politik.

Ilir Meta u përgjigj menjëherë se ka popullin, por sipas Currit kjo nuk do të ketë rëndësi pasi Rama të marrë sërish mandatin pas zgjedhjeve.

"Ju president nuk ju ka mbetur asnjë instrument politik që me daljen e opozitës nga Kuvendi" tha Curri.

Meta: Kam popullin

Curri: Mbaje pas 25 prillit

 

Më të lexuarat