Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Andi Bushati zbulon prapaskenat e vettingut në politikë

Postuar: 20/09/2018 - 18:29

Analisti Andi Bushati ka komentuar vettingun në politikë.

Ai e sheh kërkesën e opozitës për një vetting në politikë, si thirrje për një marrëveshje të re.

“Unë mendoj se vettingu për politikën është thirrje për një marrëveshje të re.Është një marrëveshje që opozita mund ta bëjë, ta thërrasë edhe si një fitore, por kur gjithë fitoret e tjera janë kthyer në dështime, atëherë për çfarë duhet kjo”, tha Bushati në News24.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/10/2018 - 21:03

Deputeti i opozitës, Dashamir Shehi përshëndet vendimin e qeverisë për mbylljen e lojërave të fatit.

Postuar: 17/10/2018 - 21:00

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj është takuar sot me Drejtorin e Policisë gjermane Dieter Roman

Postuar: 17/10/2018 - 20:39

Përmes një postimi në Twitter edhe ministri shqiptar Ditmir Bushati ka reaguar lidhur me dorëheqj

Postuar: 17/10/2018 - 18:32

Deputeti demokrat Myslim Murrizi, i njohur për vulgaritetin me të cilin komunikon me qytetarët, k

Postuar: 17/10/2018 - 17:57

Ditën e sotme në rrjet qarkulloi një video komike, ku ishte montuar imazhi i kryeministrit Edi Ra

Postuar: 17/10/2018 - 17:39

Analisti Fatos Lubonja i është përgjigjur sot në rubrikën “Opinion” në Nws24 deklarat

Postuar: 17/10/2018 - 17:31

 Nënkryetari i PD-s, Edi Paloka shkruan se Kryeministri dhe Prokurorja e Përgjithshme e Përk