Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar
x

Politike

Anëtarja e Këshillit Bashkiak të Tiranës jep dorëheqjen, çfarë ka ndodhur?

Anëtarja e Këshillit Bashkiak të Tiranës jep

Përmes një statusi në rrjetet sociale, Genta Mezini, anëtare e Këshillit Bashkiak të Tiranës në radhët e LSI ka njoftuar dorëheqjen që më 17 maj, ditën kur u shemb ndërtesa e Teatrit Kombëtar.

Mezini bën me dije se dorëheqjen ia ka dërguar edhe kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

Ajo thotë se dorëhiqet për arsye personale. “Arsyet e mia janë personale dhe s’kam ndërmend t’i bëj publike”, shkruan midis të tjerash.

Anëtarja e Këshillit Bashkiak të Tiranës jep