BREAKING NEWS

 Presidenti Meta thyen protokollin: Si hyra në politikë, pasi askush nuk pranonte të më kandidonte!

 Presidenti Meta thyen protokollin: Si hyra në politikë, pasi
x

Politike

“Aplikoni tani”, Ambasada Amerikane bën njoftimin e rëndësishëm: Është mundësia juaj për të shkruar historinë!

“Aplikoni tani”, Ambasada Amerikane bën njoftimin e

Ambasada Amerikane në Tiranë ka dhënë një njoftim të rëndësishëm për Reformën në Drejtësi.

Përmes një postimi në ‘Facebook’ Ambasada i ka bërë thirrje çdo personi që dëshiron të kandidojë për postin e kreut të Byrosë Kombëtare të Hetimit dhe që plotëson kriteret, të bëhet pjesë e garës për të ‘shkruar e historinë’.

“ E dini se çfarë ju nevojitet për të aplikuar për pozicionin e Drejtorit të Byrosë Kombëtare të Hetimit? Integritet, përvojë profesionale dhe aftësi udhëheqëse. Çdo person që plotëson kriteret minimale të përcaktuara nga ligji i SPAK, mund të aplikojë për këtë pozicion. Bëni përpara dhe aplikoni tani! Kjo është mundësia juaj për të shkruar historinë: https://bkh.al/aplikim/”, thuhet ne njoftimin e ambasades amerikane.