BREAKING NEWS

Zgjedhjet në Itali - Exit Poll-et nxjerrin fituese Melonin, mediat e huaja: Fitorja e saj do të alarmojë pjesën më të madhe të Europës

Zgjedhjet në Itali - Exit Poll-et nxjerrin fituese Melonin, mediat e huaja:
x
BREAKING NEWS

Pandemia e Covid-19, vjen njoftimi i fundit nga Ministria e Shëndetësisë: Ja ç'po ndodh në Shqipëri

Pandemia e Covid-19, vjen njoftimi i fundit nga Ministria e
x
BREAKING NEWS

Britania po 'hap dyert'! Liz Truss gëzon pa masë edhe shqiptarët, zbulohet plani i ri i emigracionit

Britania po 'hap dyert'! Liz Truss gëzon pa masë edhe
x
BREAKING NEWS

Pas akuzave të Deizi Arapit, reagon deputeti i Partisë Demokratike

Pas akuzave të Deizi Arapit, reagon deputeti i Partisë Demokratike
x
BREAKING NEWS

Meta zbardh bisedën me Yuri Kim për Berishën ‘non grata’: Ja çfarë i thashë ambasadores

Meta zbardh bisedën me Yuri Kim për Berishën ‘non
x
BREAKING NEWS

Takimi me ambasadoren Kim, Meta zbardh detajet: Patëm një bisedë shumë të hapur për...

Takimi me ambasadoren Kim, Meta zbardh detajet: Patëm një bisedë
x
BREAKING NEWS

I dogjën makinën për herë të dytë/ Zbardhet dëshmia tronditëse e ‘gangsteres’ nga Bilishti, Deizi Arapi: Shteti të më mbrojë, do më gjejnë në ndonjë kanal, ja me kë kam pasur konflikte

I dogjën makinën për herë të dytë/ Zbardhet
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Plas sherri në Dhërmi, 46-vjeçari plagos me thikë të riun, dyshimet e para

EMRI/ Plas sherri në Dhërmi, 46-vjeçari plagos me thikë
x

Politike

“Argëtohuni sot me Fake-Qeverinë, bandë hajdutësh që kujdeset për…”/ Krahu i djathtë i Ilir Metës publikon videon dhe ka një paralajmërim për ditën e nesërme

“Argëtohuni sot me Fake-Qeverinë, bandë hajdutësh

Partia e Lirisë mbështet protestën që do të zhvillohet nesër para ministrisë së Brendshme, nën moton “Drejtësi për Jonadën”.

Sekretari i Përgjithshëm i kësaj force politike, Tedi Blushi ka shpërndarë një video të publikuar nga deputeti i PD, Belind Këlliçi.

Në video, PD por edhe PL, pretendojnë se “ka një ushtri fantazmash që adhurojnë qeverinë”, duke iu referuar komenteve të bëra në faqen e kryeministrit Rama.

“”Argëtohuni” sot me Fake-Qeverinë dhe nesër të gjithë në protestë kundër kësaj bande hajdutësh që kujdeset vetëm për Fake-like dhe followersa nga Bangladeshi”, shkruan Tedi Blushi.

Ndërkohë deputeti Belind Këllçi shkruan: Një ushtri fantazmash që adhuron qeverinë. Emra dhe fotofytyra të vjedhura nga ata që na vjedhin çdo ditë. Komentet gatuhen në zyrat e qeverisë dhe shpërndahen nga një ushtri komentuesish që i paguajnë me paratë e shqiptarëve.  Kjo është mbështetja reale që kanë.