BREAKING NEWS

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti tragjik iu merr jetën dy të rinjve. Policia zbardh detajet e rënda

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti
x
BREAKING NEWS

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat Bashës për të spastruar partinë nga mbetja e fundit e komunizmit në Parlamentin e ri

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend, në 30 vite ka pasur vetëm përplasje me Uashingtonin

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend,
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim kërkon që Sali Berisha të mos hyjë në parlament, Spartak Ngjela nxjerr prapaskenat e forta, zbulon çfarë qëndron pas ultimatumit të ambasadores: Ja çfarë e pret Lulzim Bashën

Yuri Kim kërkon që Sali Berisha të mos hyjë në
x
BREAKING NEWS

Përditësimi i koronavirusit në Shqipëri/ Asnjë humbje jete në 24 orët e fundit, Ministria tregon sa raste të reja janë shënuar

Përditësimi i koronavirusit në Shqipëri/ Asnjë humbje
x
BREAKING NEWS

Skandali i abuzimit me tenderin e uniformave të Policisë, zbardhet vendimi i Apelit të GJKKO për 9 zyrtarët e implikuar

Skandali i abuzimit me tenderin e uniformave të Policisë, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Gjykata e Lartë bëhet me 9 anëtarë/ Kush është gjyqtari më i ri i dekretuar nga Meta: Rezerva për veprimtarinë e KLGJ dhe Kuvendit, vonesa të pajustifikuara (DOKUMENTI)

Gjykata e Lartë bëhet me 9 anëtarë/ Kush është
x
BREAKING NEWS

“PD nuk mund të 'hajë bar' për hir të një deputeti”/ Takimi në selinë blu, ambasadorja Yuri Kim zbardh ultimatumin që i ka dhënë Bashës për Sali Berishën (Ka një mesazh edhe për PS)

“PD nuk mund të 'hajë bar' për hir të
x

Politike

Argita Malltezi i jep shuplakën e radhës Ramës: Pa asnjë ide, t'i vijë turp dhe të kërkojë ndjesë

Argita Malltezi i jep shuplakën e radhës Ramës: Pa asnjë

Vajza e kryeministrit Sali Berisha, mbrëmjen e së hënës ka reaguar në lidhje me akuzat që opozita bëri në mbyllje të Konventës së Partisë Socialiste. Me anë të një deklarate për mediat, Argita Malltezi i është drejtuar kryesocialistit Rama, që të kërkojë ndjesë për sulmet ndaj familjes kryeministrore.

"Sot, përpara ca pemëve fallco dhe në një skenë falsiteti, z. Rama vijoi me një sulm tjetër fals kundër meje. Siç duket, z. Rama ka nevojë të fshehë faktin që nuk ka asnjë ide, nuk ka asnjë zgjidhje dhe asnjë plan përveçse të sulmojë familjarët e kryeministrit.

Atij duhet t'i vijë turp dhe të kërkojnë ndjesë", thuhet në deklaratën e Argita Malltezit.

Më të lexuarat