BREAKING NEWS

Ministria nxjerr shifrat, tregon sa persona u konfirmuan me koronavirus në 24 orët e fundit

Ministria nxjerr shifrat, tregon sa persona u konfirmuan me koronavirus në
x

Politike

Arian Çani komenton kravatën e Ramës në takimin me Dendias: Kompleks inferioriteti! Kjo është arsyeja pse Basha shikohet ndryshe!

Arian Çani komenton kravatën e Ramës në takimin me

Gazetari Arian Çani ka folur lidhur me kravatën që kryeministri Edi Rama kishte vënë  sot në takimit me Dendias. Për gazetarin kravata me flamurin kombëtar dhe yllin komunist që kishte veshur Rama tregon një kompleks inferioriteti të kryeministrit.

“Kjo kravatë e veshur tregon një kompleks inferioriteti të Ramës. Është diçka e shëmtuar dhe e vendos në pozita inferiore kryeministrin.

Ndryshe shikohet Basha. Ai nuk e ka këtë. Kjo tregon që Basha nuk ka komplekse”- tha Çani.