BREAKING NEWS

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për Lefter Kokën dhe tre zyrtarëve të tjerë të arrestuar për aferën e inceneratorëve

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për
x
BREAKING NEWS

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me kallashnikov dhe vrasin gjysmën e lokalit”/ Eksperti i kriminalistikës bën paralajmërimin e fortë: Është rritur profesionalizmi, nga 2012 e deri tani...

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me
x
BREAKING NEWS

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë së Shtetit”/ Ish-drejtuesi i policisë zbulon se kush i nxjerr fotot e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë
x
BREAKING NEWS

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i Lartë i Policisë së Shtetit zbulon si rekrutohen vrasësit me pagesë

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i
x
BREAKING NEWS

Gazetarja trondit me deklaratën: Sistemet e Policisë i ka ndërtuar një firmë ruse, ja dëmi që kanë shkaktuar hakerat në sistem

Gazetarja trondit me deklaratën: Sistemet e Policisë i ka
x
BREAKING NEWS

Dëshmia e dy vëllezërve Beqiraj/ Klodiana Lala plas deklaratën e fortë: Ngjarje kriminale të rastësishme i kanë ‘zbardhur fytyrën policisë’

Dëshmia e dy vëllezërve Beqiraj/ Klodiana Lala plas
x
BREAKING NEWS

“Në Shqipëri i ka mbetur vetëm...”, Klodiana Lala flet me emra: Kush është personazhi i njohur i botës së krimit që mori gjobën 500 mijë euroshe

“Në Shqipëri i ka mbetur vetëm...”, Klodiana Lala
x
BREAKING NEWS

“Vrasësit me pagesë një problem i rrezikshëm”, Artan Hoxha zbulon ‘financuesin’ kryesor të këtyre krimeve të rënda

“Vrasësit me pagesë një problem i rrezikshëm”,
x

Politike

Arian Çani tregon veprimin që Lulzim Basha nuk do ta bënte kurrë: Sali Berisha shkon deri atje se i njeh mirë fijet e merimangës

Arian Çani tregon veprimin që Lulzim Basha nuk do ta bënte

Në lidhje me akuzën e Berishës se Gazmend Bardhi ka pasur një rol në vrasjen e Pjerin Xhuvanit në Elbasan, gazetari Arian Çani deklaroi se nuk ka informacion dhe se është vështirë të kesh informacion nga nivele të tilla.

“Berisha ka dalë brenda ditësh dhe ka bërë gjithë ato akuza. Si për të thënë se PD jam unë sërish. Atë sërish nuk do ta thotë.

Do të thotë se jam unë dhe është një PD e re, jam unë në krye, unë tani nuk bëj kompromis, nuk bëj pazar. I ka bërë thirrje Dumanit! Basha nuk do e bënte kurrë.

Berisha shkon deri atje, se Berisha i njeh mirë fijet e merimangës”, tha Çani.

 

Më të lexuarat