BREAKING NEWS

Sulmi ndaj “Top Channel”, analisti: U kalua vija e kuqe, ja biseda që kam bërë me kolegët që punojnë aty

Sulmi ndaj “Top Channel”, analisti: U kalua vija e kuqe, ja biseda
x
BREAKING NEWS

Hetimet marrin kthesë tjetër? Sulmi me armë tek Top Channel, policia ndalon ish-dhëndrin e Pal Kolës, ja çfarë ka zbuluar gazetari Elton Qyno

Hetimet marrin kthesë tjetër? Sulmi me armë tek Top Channel,
x
BREAKING NEWS

Sulmi me armë në Top Channel/ Gazetari: Ja mesazhi që u kam dërguar drejtuesëve të policisë

Sulmi me armë në Top Channel/ Gazetari: Ja mesazhi që u kam
x
BREAKING NEWS

Analisti flet për sulmin ndaj Top Channel, ku humbi jetën roja i sigurisë: U shërben interesave të pronarëve, përfshirjen e medias me krimin

Analisti flet për sulmin ndaj Top Channel, ku humbi jetën roja i
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 majit/ Gazetari: Ju tregoj skenarin e Berishës pas asimilimit të PD-së

Zgjedhjet e 14 majit/ Gazetari: Ju tregoj skenarin e Berishës pas
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në studio/ "A po iu imiton ju krimi i organizuar?" Klodiana përplaset keq me Ramën: Nëse nuk më lë ta shpjegoj le ta mbyllë ekranin moderatorja, kjo është jeta e neveritshme

Plas sherri në studio/ "A po iu imiton ju krimi i organizuar?"
x
BREAKING NEWS

Analisti Vangjeli flet për sulmin ndaj Top Channel: Ja mesazhi që kanë dashur të përcjellin autorët

Analisti Vangjeli flet për sulmin ndaj Top Channel: Ja mesazhi që
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 majit/ Andi Bushati zbardh skenarin e Alibeajt

Zgjedhjet e 14 majit/ Andi Bushati zbardh skenarin e Alibeajt
x

Politike

Arian Curri zbulon se kush do ta nxjerrë jashtë loje Berishën dhe Metën: Mision jo i lehtë, që nuk do të veprojnë vetëm

Arian Curri zbulon se kush do ta nxjerrë jashtë loje Berishën dhe

Analisti, Arjan Curri i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”, është shprehur se treshja, Gazmend Bardhi, Enkelejd Alibeaj dhe Lulzim Basha ka marrë përsipër një mision të pamundur.

Sipas tij misioni që ata kanë marrë me mbështetje nga SHBA është nxjerrja jashtë loje e Sali Berishës dhe ndoshta edhe Ilir Metës.

“Bardhi, Alibeaj dhe Basha, kanë marrë përsipër diçka të pamundur për ta çuar deri në fund, me siguri dhe garanci të SHBA.

Misioni i PD është nxjerrja jashtë loje e Sali Berishës ndoshta edhe Ilir Metës.

Mision jo i lehtë, këta nuk do ta bënin dot vetëm. Ky është një mision që ka filluar dhe do të zgjasë me vite”, u shpreh Curri.