BREAKING NEWS

Berisha e Meta në unison kundër bashkëqeverisjes PS-PD, mesazhe e paralajmërime Bashës të refuzojë ofertën e Ramës

Berisha e Meta në unison kundër bashkëqeverisjes PS-PD, mesazhe e
x

Politike

Arkitekti shpërthen keq ndaj Kujtim Gjuzit: O maskara, i paftyrë! Ke përfshirë në listën e kandidatëve për deputetë mësuesen e cila ndërroi jetë 4 muaj më parë

Arkitekti shpërthen keq ndaj Kujtim Gjuzit: O maskara, i paftyrë! Ke

Kryetari i partisë Konservatore Kujtim Gjuzi shpalli mbrëmjen e djeshme listën e kandidatëve për deputetë për zgjedhjet e 25 prillit, e cila sipas tij përbëhet nga biznesmenë, stilistë, etj. 

Mes emrave, ishte dhe Perika Xhuli e cila ka punuar prej vitesh në arsim. Kjo ka sjellë reagimet e shumë personave ku arkitekti Astrit Seranaj shkruan në profilin e tij se Perika ka ndërruar jetë 4 muaj më parë në 27 tetor 2020.

“Tragjikomedi! Perika XHULI kandidate për deputete në listën e Kujtim Gjuzit, në zgjedhjet e 25 prillit 2021. Kujtim Gjuzi, o idiot, o maskara, o i paftyrë. Yyyttt. Jashtëqitje kombëtare. Perika Xhuli ka ndërruar jetë në 27 tetor 2020. Një pensioniste e cila kishte punuar në arsim dhe që vinte pothuaj çdo natë në sheshin e Teatrit. Ishte mbështetëse e kauzës dhe një qytetare e nderuar. I dedikuam një shkrim ku i shprehëm familjes dhe të afërme dhe miqve të saj ngushëllimet tona të sinqerta. Ishte një humbje e madhe edhe për ne dhe kauzën e Teatrit..Çfarë të thuash..tmerr” shkruan Seranaj i indinjuar" - shkruan Seranaj.

Postimi i Gjuzit një ditë më parë

Arkitekti shpërthen keq ndaj Kujtim Gjuzit: O maskara, i paftyrë! Ke

Më të lexuarat