BREAKING NEWS

“I pashpirt dhe i poshtër”, Romeo Kara del me paralajmërimin ‘bombë’ për Sali Berishën: Tani jetojmë vetëm për të parë fundin tënd! (VIDEO)

“I pashpirt dhe i poshtër”, Romeo Kara del me
x
BREAKING NEWS

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu që u shkarkua nga detyra jep lajmin fantastik: Së shpejti...

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu
x
BREAKING NEWS

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e menjëhershëm, ja çfarë përcakton VKM-ja

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti tragjik iu merr jetën dy të rinjve. Policia zbardh detajet e rënda

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti
x
BREAKING NEWS

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat Bashës për të spastruar partinë nga mbetja e fundit e komunizmit në Parlamentin e ri

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend, në 30 vite ka pasur vetëm përplasje me Uashingtonin

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend,
x

Politike

Arta Dade ‘thyen akullin’, lë pas akuzat ndaj Edi Ramës, ja çfarë ndodhi pak çaste më parë në Kongresin e PS-së (VIDEO)

Arta Dade ‘thyen akullin’, lë pas akuzat ndaj Edi Ramës,

Pak çaste më para ka nisur Kongresi i PS-së, i cili përkon edhe me 30-vjetorin e krijimit të partisë. Pjesë e këtij Kongresi është bërë edhe ish-deputetja Arta Dade, e cila kohët e fundit ka mbajtur qëndrime të ashpra kundër kryeministrit Rama dhe qeverisë së tij.

Dade është shfaqur në klipin hapës të Kongresit, krahas figurave të tjera të njohura të PS-së si Namik Dokle apo Rezhep Mejdani. Dade ka treguar detaje nga fillimet e viteve të pluralizimit, duke kujtuar edhe kohen kur kandidonte si deputete në Lushnje.

Më të lexuarat