BREAKING NEWS

Ngjarje kriminale/ Zbrazen plumbat mbi uniformat blu të Policisë në Mamurras, plagosen rëndë dy efektivë, nisen me urgjencë në spital

Ngjarje kriminale/ Zbrazen plumbat mbi uniformat blu të Policisë
x

Politike

Artan Hoxha lëshon deklaratën tronditëse: Biznesmeni i ekzekutuar ishte personazh i përfshirë në fushatë, mbështeste financiarisht këtë parti

Artan Hoxha lëshon deklaratën tronditëse: Biznesmeni i ekzekutuar

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë disa detaje në emisionin “Arnautistan”, lidhur me vrasjen e biznesmenit Bardhok Pllanaj, 46-vjeç në fshatin Dobraç i Ri të Shkodrës.

Ai tha se Bardhok Pllanaj kshte investuar në fushatën për zgjedhjet e 25 prillit dhe mbështeste në burime njerëzore dhe financiarisht LSI-në.

“Vrasja e Pllanajt ka tronditur Shkodrën, ai ishte i njohur.

Ai ishte njeri që negocionte dhe nuk i çonte punët tek plumbi. Ai ishte investuar në fushatën e tanishme për të kthyer nderet që i kishin bërë.

Ka qenë mbështetës i LSI dhe ka qenë mbështetje në burime njerëzore dhe mbështetje financiare. Ishte personazh i përfshirë në fushatë në këto zgjedhje.

Më të lexuarat