BREAKING NEWS

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e shtëpisë (Emri)

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga inertet dhe uji (Video)

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe stuhi e pazakontë shiu (Video)

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në PD, ja vendimi që duhej të merrte kur Berisha u shpall 'non grata'

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në
x
BREAKING NEWS

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e rëndësishme për qytetarët

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha reagon ndaj akuzave të bëra nga Sali Berisha

Lulzim Basha reagon ndaj akuzave të bëra nga Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tregon arsyet e rikthimit pas dorëheqjes së Alibeajt nga PD-ja

Lulzim Basha tregon arsyet e rikthimit pas dorëheqjes së Alibeajt nga
x

Politike

Artan Hoxha publikon foton e Metës dhe Ramës që po qarkullon me shpejtësi: E shikon komandant çfarë të gjen kur merr këshilltar special pa pagesë

Artan Hoxha publikon foton e Metës dhe Ramës që po qarkullon me

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar një foto në rrjetet sociale duke ironizuar kryeministrin Edi Rama pasi si këshilltar special “pa pagesë” kishte marrë djalin e hallës së Ilir Metës.

Hoxha në reagimin e tij nënkupton se “personi B” në dosjen e ish-zyrtarit të FBI-së McGonigal është Ilir Meta.

Postimi i plotë:

Berberi i “Myslym Shyrit” duke qethur ballaboks, djalin e dajes se Dorian Duçkes

Eh more “personi B”, e bere lemsh jo vetem komandantin tone, por edhe FBI-në…

Komandant, e shikon cfare të gjen kur merr keshilltar special “pa pagese”, djalin e halles të ketij të fortit të “Pazarit të Ri”