BREAKING NEWS

Aksion “blic”, Fieri në “shtetrrethim”, FNSH-ja kontrollon makinat luksoze dhe ato me targa të huaja/ Çfarë ka ndodhur?

Aksion “blic”, Fieri në “shtetrrethim”, FNSH-ja
x
BREAKING NEWS

“SHIK-u i Berishës donte të më eliminonte”/ Vjen dëshmia tronditëse nga SHBA, biznesmeni i njohur shqiptar rrëfen si e shpëtoi Arben Kraja

“SHIK-u i Berishës donte të më eliminonte”/ Vjen
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Meta është interceptuar në trafiqe droge e njerëzish ku dëmtohen interesat e SHBA, ai dhe Berisha i kanë sytë nga Ukraina, synojnë azil në Rusi

Frrok Çupi: Meta është interceptuar në trafiqe droge e
x
BREAKING NEWS

Pas “non grata”-s, Berisha rrezikon sanksione ekonomike, FBI-CIA-DASH bashkëpunim me Thesarin për aferat e emrave në listën e zezë, ja raporti

Pas “non grata”-s, Berisha rrezikon sanksione ekonomike,
x
BREAKING NEWS

PD zbardh pazaret e Ilir Metës me mazhorancën për zgjedhjet vendore, nuk ankimoi në Gjykatën Kushtetuese paligjshmërinë e 30 qershorit

PD zbardh pazaret e Ilir Metës me mazhorancën për zgjedhjet
x
BREAKING NEWS

Zbardhet lista, ja familjet e kualifikuara për të përfituar kredi të butë në Tiranë, procedurat si veprohet

Zbardhet lista, ja familjet e kualifikuara për të përfituar kredi
x
BREAKING NEWS

“Ai ka video të ngjarjeve kriminale”/ Klodiana Lala nxjerr informacionet ‘bombë’ dhe zbulon kush e ka takuar: Më erdhi me 3 makina të blinduara! Ja ku i ruan pamjet!

“Ai ka video të ngjarjeve kriminale”/ Klodiana Lala nxjerr
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha nxjerr foton ekskluzive për ngjarjen e bujshme kriminale dhe plas deklaratën e fortë: Në tavolinë me Ergys Dashin ishte edhe...

Artan Hoxha nxjerr foton ekskluzive për ngjarjen e bujshme kriminale dhe
x

Politike

“As Berisha nuk ia ka thënë Bashës këtë”/ Plas keq sherri mes Bejkos dhe Hoxhës, ndërhyn në debat edhe Eni Vasili: Mos mu drejto mua me ky! (REPLIKAT)

“As Berisha nuk ia ka thënë Bashës këtë”/

Roland Bejko dhe Lisandër Hoxha u përplasën sot ashpër me njëri-tjetrin në emisionin ‘Open’ teksa po komentonin zhvillimet brenda PD-së.

Bejko mbështet kryedemokratin Lulzim Basha, ndërsa Hoxha ish-kryeministrin Sali Berisha.

Hoxha e konsideroi një ‘oligark’ Bashën, por mori kundërpërgjigje nga Bejko. Ai iu drejtua me ‘ky’ Hoxhës, por atij nuk i pëlqeu kjo gjë.

Pjesë nga biseda:

Eni Vasili: Lulzim Basha një oligark, as Berisha s’e thotë zoti Hoxha

Roland Bejko: Ja, po e thotë ky

Lisandër Hoxha: Ky nuk jam unë, ky thotë, kam emër

Roland Bejko: Ky është përemër dëftor, unë jam këtu, ti atje, ky do them, si do të të them

Lisandër Hoxha: Nuk do të të jap leksione gramatike tani

Më të lexuarat