BREAKING NEWS

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e prokurori”, gazetari Artan Hoxha tregon prapaskenat dhe çfarë u fsheh: Bosët e krimit janë sinjalizuar që mos të jenë në banesat e tyre

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e
x
BREAKING NEWS

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga miku i tij i ngushtë dhe borxhi me shuma marramendëse i pashlyer: Gjithçka ndodhi për një vajzë. Zbardhen detajet e rënda për vrasjen e bujshme

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga
x
BREAKING NEWS

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me rrëfimin e tij për avokatin e njohur të vendit tonë, tregon planin e frikshëm që i kishte përgatitur partneres: Na dha 120 mijë euro t’i vrisnim ish gruan

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me
x
BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x

Politike

"As mos e mendoni kurrë se unë devijoj qoftë dhe 1 milimetër nga ato që keni kërkuar”/ Berisha tregon i kujt ishte plani: Trafikantët e vrasës në seli përgatitën helme toksike për këtë qëllim të frikshëm

"As mos e mendoni kurrë se unë devijoj qoftë dhe 1

Ish kryeministr Sali Berisha ishte sot në Lezhë për të festuar 31 vjetorin e themelimit të degës PD në këtë qytet. Berisha duke iu rikthyer protestës së 8 janarit tha se në selinë e PD-së u përgatitën helme e pluhurash toksike të përgatitura nga trafikantë e vrasës.

“ Nuk ishte urrejtje ndaj jush por qëllimi ishte të nxirrnim kriminelët, turpet dhe blindet nga shtëpia dhe butësisht të nxirrnim nga zyra njeriun e turpshëm, më të degraduar në historinë e politikës shqiptare. Njeriun që ka shndërruar dhe ka futur elemente të tmerrshme kalbësie, Lulzim Bravën."

Berisha tregon dhe shkakun pse po mban peng Rama selinë PD.

“Gjithë ai sulm ndaj selisë e demokratëve, mijëra bombula gazi, helme e pluhurash toksike të përgatitura nga trafikantë e vrasës në seli kishin qëllim vjedhjen, vjedhjen e vetëm vjedhjen. Mos e harroni. Doli parku i 4 hajdutëve që duhej ndërtuar tek selia e PD-së, hajdut bravës, hajdut Ramës, hajdut Fushës dhe Erion Velisë, lal Plehut. Ky është shkaku kryesor pse Edi Rama do të mbajë peng shtëpinë e demokratëve” tha Berisha duke përcjellë mesazhin se nuk do të heqë dorë pa marrë selinë PD.

"As mos e mendoni kurrë se unë devijoj qoftë dhe 1 milimetër nga ajo që ju me të drejtë kërkoni. Ju kërkoni shtëpinë tuaj dhe ajo do të jetë e juaja" shtoi më tej Berisha duke hapur dhe një fushatë për të mbledhur demokratët krah tij. 

Më të lexuarat