BREAKING NEWS

A u takua me Tom Doshin në Kryeministri? Flet Edi Rama

A u takua me Tom Doshin në Kryeministri? Flet Edi Rama
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi me Ervis Martinajn? Edi Rama reagon sërish

Çfarë ndodhi me Ervis Martinajn? Edi Rama reagon sërish
x
BREAKING NEWS

Qeveria merr vendimin, rritje page nga muaji i ardhshëm për këto kategori! Kryeministri Edi Rama tregon kush përfiton

Qeveria merr vendimin, rritje page nga muaji i ardhshëm për këto
x
BREAKING NEWS

Gazeta “SOT” zbardh të plotë vendimin e Genc Rulit për t’i dhuruar ish-kompleksin “Partizani” dhëndrit të Sali Berishës

Gazeta “SOT” zbardh të plotë vendimin e Genc Rulit
x
BREAKING NEWS

Mediat serbe akuza Vuçiçit se vëllazëria me Ramën lidhet nga aferat dhe Soros, Perëndimi do ketë paketë surprizë

Mediat serbe akuza Vuçiçit se vëllazëria me Ramën
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim nuk ndalet, zbarkon në kryesinë e Kuvendit, ja kush janë dy emrat e njohur të politikës që do takojë

Yuri Kim nuk ndalet, zbarkon në kryesinë e Kuvendit, ja kush janë
x
BREAKING NEWS

Skenarë tmerri për Vladimir Putinin, paralajmërimi i gjeneralit amerikan: Rusia do të humbasë Donbasin dhe Krimenë, ja çfarë e pret “Carin” deri në vitin 2023

Skenarë tmerri për Vladimir Putinin, paralajmërimi i gjeneralit
x
BREAKING NEWS

Skemë mashtrimi me TVSH, arrestohen 13 persona/ Prokuroria del me njoftim: Të përfshirë dhe zyrtarë!

Skemë mashtrimi me TVSH, arrestohen 13 persona/ Prokuroria del me njoftim:
x

Politike

“Avokat, këto janë thjesht ëndrra”/ Spartak Ngjela i kthehet qytetarit dhe paralajmëron ‘tërmet’ në politikën shqiptare: Po të dhimbsen, çoju pak bukë e djathë atje ku do të shkojnë!

“Avokat, këto janë thjesht ëndrra”/ Spartak Ngjela i

Avokat Spartak Ngjela paralajmëroi mbrëmjen e djeshme përmes një postimi në rrjetet sociale se shumë shpejtë drejtësia e re që tashmë është marrë në dorë nga Amerika do të veprojë edhe ndaj Ilir Metës e Sali Berishës.

Sipas tij, pikërisht kësaj ‘goditje’ i druhen Meta me Berishën dhe ndaj po përjetojnë acarim mendor.

“Avokat, këto janë thjesht ëndrra”/ Spartak Ngjela i

Mirëpo një qytetar i komenton Ngjelës duke i shkruar se këto janë thjesht ëndrra se SPAK nuk do të arrestojë asnjërin prej tyre.

“Avokat, keto jane thjesht endra! spaku nuk do kapi asnje nga këta”, i shkruan qytetari.

Pas këtij komenti i menjëhershëm ka qenë reagimi i avokat Spartak Ngjelës.

“Hahahaha Domethënë Amerika... hahahaha.

Po të dhimbsen, çoju pak bukë e djathë atje ku do të shkojnë”, i shkruan Ngjela.

“Avokat, këto janë thjesht ëndrra”/ Spartak Ngjela i

Më të lexuarat