BREAKING NEWS

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin Patric HO që i hapi ekspozitë dhe pazaret Duçka-McGonigal me biznesmenin e goditur nga SHBA

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin
x
BREAKING NEWS

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për tradhtinë ndaj Kosovës dhe lojërat me serbët, lëvizja kundër Albin Kurtit e dyshimtë, kërkojnë mbështetje për kryeministrin kosovar

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për
x
BREAKING NEWS

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur KFOR në Veri të Kosovës dhe për të nxjerrë jashtë loje shtetin kosovar, skenar për ndërrimin e territoreve

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur
x
BREAKING NEWS

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për të fundosur Shkëlzenin, ja informacionet “përvëluese”  që ka për djalin e Berishës që e implikojnë në aferën e “Gërdecit”, nga takimi në zyrë me një mafioz, tek gabimi i madh që i kushtoi jetën Kosta Treb...

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër ministër, ja pse Sali Berisha sulmon Prokurorinë e Posaçme dhe kush është politikani që pritet të zëvendësojë Edi Ramën në krye të PS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër
x
BREAKING NEWS

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që ka pasur Serbia që nga koha e Nikola Pashiç

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që
x
BREAKING NEWS

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më të mira në Shqipëri

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më
x
BREAKING NEWS

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King Smith kërkon të nisë hetimi penal ndaj të korruptuarve, thirrje autoriteteve të vihen në lëvizje për vendimet e Londrës

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King
x

Politike

Avokatët grekë kërkojnë llogari në mes të Tiranës për Belerin, shpërthen Artan Hoxha: Shqiptarët po dergjen në burgjet tuaja dhe se ka vënë kush ujin në zjarr se po masakrohen

Avokatët grekë kërkojnë llogari në mes të

Këtë të hënë u mblodh Asambleja e kryetarëve të Dhomës së Avokatëve të Greqisë ku në fokus ishte padyshim çështja “Beleri”.

Duke marrë shkas nga ky takim, gazetari i kronikës Artan Hoxha ka rikujtuar faktin se në burgjet e Greqisë dergjen me mijëra shqiptarë dhe Dhoma e Avokatëve të Shqipërisë nuk është mbledhur asnjëherë.

Përmes një statusi në rrjetet sociale, Hoxha ka shënjestruar Dhoma e Avokatisë së e Shqipërisë, e cila nuk ka reaguar lidhur me veprimet e homologëve grek në vendin tonë.

“Epo kam pare e s’kam pare…

Mblidhen kryetaret e dhomave te avokatise se Greqise dhe në mes te Tiranes i bejne thirrje gjykates shqiptare te liroje Bejlerin, sepse medemek “I paskan shkelur te drejtat e njeriut”!!!!

Po mire mo zoterinj, në burgjet e Greqise dergjen me mijera shqiptare, qe jo vetem u jane privuar lirite dhe te drejtat e njeriut dhe as qe e ka vene ujet në zjarr kush, por dhe i kane masakruar barbarisht….

Kjo dhoma e avokatise se Tiranes apo e Shqiperise, si nuk e tha nje fjale, kur pa se cfare bejne homologet greke te ulur kembekryq ne mes te shtepise….”, shkruan gazetari.