BREAKING NEWS

Ja se si nobelisti Montagnier po hedh në erë Big Farmën dhe po zbardh veprimet kriminale me covid 19

Ja se si nobelisti Montagnier  po hedh në erë Big Farmën dhe  po
x

Politike

Avokati i njohur zbulon prapaskenat: Basha ka bërë pazar me Ramën për mandatin e 3-të. Ja çfarë i nxjerr zbuluar

Avokati i njohur zbulon prapaskenat: Basha ka bërë pazar me Ramën

Avokati Altin Goxhaj komentoi zgjedhjet e 25 prillit, ku tha se me angazhimin e PD-së në kodin zgjedhor punuar për të përgatitur fitore e radhës të kryeministrit Rama. Ndër të tjera avokat tha se kanë propozuar në KQZ që ai që shet votën dhe e denoncon blerësin të paguhet me tre milionë lekë për të ndaluar korrupsionin në fushata elektorale.

“PD-ja në angazhimin që ka bërë në reformën zgjedhore i ka përgatitur Ramës fitoren. Propozimin tonë PD nuk e ka mbështetur në KQZ, ku u vendos që filmimi i votës do të transmetohet vetëm në sallën e KQZ-së. Tjetër nëse çdo kush që shet votën e tij denoncon blerësin e votës fiton 3 milion lekë të vjetra si shpërblim për të ndaluar korrupsionin. Ka disa elemente që PD ka bërë pazar me Ramën”, u shpreh Goxhaj në Fax News.

Më të lexuarat